ЖК Парус, Львов

ЖК Парус, Львов


Описание ЖК Парус, Львов

Комнатность Площадь Цена за кв.м Стоимость квартиры
от 50 кв.м от 14700 грн от 735 тыс. грн
от 65 кв.м от 16560 грн от 1.08 млн. грн
от 117 кв.м от 13500 грн от 1.58 млн. грн
Паркинг от 18 кв.м от 190 тыс. грн


Текущий статус строительства: строится
Дата старта строительства объекта: 2015, 2 квартал
Срок сдачи: 2016, 3 квартал
Наличие квартир или площадей на продажу: есть свободные квартиры или площади
Телефон для уточнения данных: (032) 242 71 56, (067) 626 48 72
Адрес объекта: город Львов, улица Лыпынского 26
Генеральный подрядчик строительства: AV Development
Проектная организация: РОМБ, строительная компания
Предназначение постройки: жилая многоэтажная постройка
Наличие коммерческих помещений: предусмотрено
Автомобильный паркинг: подземный+открытый
Количество паркомест: 50+90
Площадка для детских игр: предусмотрено
Этажей в комплексе: 10
Количество квартир: 288
Всего секций в комплексе: 3
Тип конструкции: монолитно-каркасный
Основной материал конструкции: армированная железобетонная конструкция стен
Облицовка: керамоблоки
Тип используемого утепления: минвата
Облицовка фасада: вентилируемый фасад
Материал оконных конструкций: металлопластиковая конструкция
Вид крыши: плоская
Материал покрытия крыши: рубероид
Кровли и террасы: есть эксплуатируемые террасы
Полная высота этажа: 3
Отопление: от домовой котельной
Официальная информация на сайте: parus.lviv.ua
Дополнительная информация:

мережа вільного Wi-Fi доступу в зонах загального користування (поверхові холи, вхідні групи в кожну секцію та на прибудинковій території)
дизайн квартир. Архітектурній та дизайнерській команді «Парусу» вдалося досягнути світлості й "повітряності" кожної квартири завдяки панорамним вікнам, open space плануванню, іншим вдалим інтер'єрним рішенням.
паркінг. В комплексі передбачено 50 паркомісць в сучасному опалюваному паркінгу в підземній частині «Парусу». Швидкісний ліфт забезпечує прямий доступ в паркінг з будь-якого житлового поверху.
комори. Функціональні комори, стануть у нагоді своїм дбайливим власникам, звільняючи квартиру від сезонних великогабаритних речей, які незручно тримати в квартирі.

власна інфраструктура. На першому поверсі житлового комплексу «Парус» розташовані офісні та торгівельні приміщення з окремими фасадними входами. Благоустрій прибудинкової території житлового комплексу «Парус» буде проведено згідно проекту ландшафного дизайну. На прибудинковій території передбачено облаштування дитячого майданчика та зони відпочинку мешканців.
безпека. Житловий комплекс «Парус» обладнаний сучаснимисистемами протипожежного захисту, охоронною сигналізацією та засобами зв'язку квартир з охороною.
панорамні віконні конструкції. Вікна від підлоги до стелі наповнюють кімнату природним світлом і надають будь-якому інтер'єру неповторний стиль і витонченість.
стильний хол. Як театр починається з вішалки, так і сучасний житловий комплекс починається з вхідної групи. Лоббі та поверхові холи «Парусу» отримали стильний індивідуальний дизайн та якісне оздоблення.

ЖБК «ПАРУС» встановлює в кожній квартирі мінімальну комплектацію системи управління опаленням Smart House. Завдяки вбудованим температурним датчикам відстежується і регулюється температура в приміщеннях. Ви можете як вручну, так і автоматично регулювати і контролювати роботу опалювального обладнання — включення / вимикання,регулювання тепловіддачі радіаторів.
Встановлення системи управління опаленням smart house в житловому комплексі «Парус», стало можливим завдяки монтажу сучасної системи опалення в комплексі — закрита, двотрубна, з примусовою циркуляцією. Теплоносій подається насосом через гребінки-розподільники до кожного приладу індивідуально, що забезпечує можливість регулювання тепловіддачі будь-якого радіатора або контуру теплої підлоги в широкому діапазоні.
Ви зможете регулювати температурний режим окремих приміщень Вашої квартири — комора, дитяча, кухня, кабінет, спальня. В кожному окремому приміщенні встановлюється індивідуальний температурний поріг, що забезпечує максимальний комфорт приміщення залежно від його призначення.
форум ЖК Парус


Представляємо сучасний житловий комплекс Львова, який дійсно відповідає вимогам сьогодення комфортного і високоякісного житла. У «Парусі» все гармонійно поєднано — архітектурний вигляд, широкий спектр послуг для власників, ергономіка внутрішнього і прибудинкового простору. Кожна деталь відповідає за підтримання комфортного, стильного і динамічного способу життя власників квартир у комплексі.

У ЖК «Парус» встановлена сучасна система вентильованих фасадів, що забезпечує довговічність будівлі, пожежну безпеку, комфортний мікроклімат, хорошу тепло- і звукоізоляцію. Вікна від підлоги до стелі наповнюють кімнату природним світлом і надають будь-якому інтер’єру неповторний стиль і витонченість. Архітектурній та дизайнерській команді «Парусу» вдалося досягнути світлості й «повітряності» кожної квартири завдяки панорамним вікнам, open space плануванню, іншим вдалим інтер’єрним рішенням. У житловому комплексі передбачені функціональні комори, які стануть у нагоді своїм дбайливим власникам, звільняючи квартиру від сезонних великогабаритних речей. Лоббі та поверхові холи «Парусу» також отримали стильний індивідуальний дизайн та якісне оздоблення.

На першому поверсі житлового комплексу «Парус» розташовані офісні та торгівельні приміщення з окремими фасадними входами. Тут розмістяться магазин, відділення банку, салон краси, центр дитячого розвитку, кав’ярня, аптека, нотаріальне відділення. Благоустрій прибудинкової території житлового комплексу «Парус» буде проведено згідно проекту ландшафного дизайну. На прибудинковій території передбачено облаштування дитячого майданчика та зони відпочинку мешканців.

Житловий комплекс «Парус» обладнаний сучасними системами протипожежного захисту, охоронною сигналізацією та засобами зв’язку квартир з охороною. Безпека гарантується картковою системою контролю доступу, відеоспостереженням і можливістю підключення індивідуальної охоронної сигналізації.

При створенні концепції житлового комплексу «Парус», на основне місце поставили комфорт та якість життя майбутніх жителів.

Детальніше про ціни, планування та умови покупки дізнавайтесь на офіційному сайті ЖК «Парус».


Месторасположение новостройки: город Львов, Шевченковский район


Класс объекта: бизнес
Количество построек: 1
Паркинг: подземный (51 паркоместо), надземный

Планировки 1-комнатных квартир от 39 до 74 кв.м


Планировки 2-комнатных квартир ЖК Парус от 60 до 101 кв.мРасположение на карте:Запросите у нас необходимые Вам данные о данном жилом комплексе

Вы можете запросить актуальные на сегодняшний день данные о состоянии объекта, стоимости квадратного метра и наличии квартир, воспользовавшись приведенной ниже формой обратной связи.

Представьтесь пожалуйста*

Ваш e-mail для отправки данных*

Укажите, какие данные вы хотели бы получить

Рядом находятся объекты


вул. Замарстинівська, 79, Львов
город Львов, улица Замарстыновская 79

Лінкольна, 6, Львов
город Львов, улица Линкольна 6

ЖК Паркові Вежі, новострой, г. Львов, пр. Черновола
город Львов, улица Торфяная 25

вул. Могільницького, 18, Львов
город Львов, улица Могильницкого 18

ЖК Енді Ворхол
город Львов, проспект Чорновола - улица Торфяная

ЖК Карпатський Оберіг
город Львов, улица Миртовая

Новострой, г. Львов, ул. Гайдамацкая
город Львов, улица Гайдамацкая 12

Новострой, г. Львов, ул. Замарстыновская
город Львов, улица Замарстыновская 162