Дрогобицький р-н., с. Східниця, вул. Грушевського, Львов

Дрогобицький р-н., с. Східниця, вул. Грушевського, Львов


Описание Дрогобицький р-н., с. Східниця, вул. Грушевського, Львов

Комнатность Площадь Цена за кв.м Стоимость квартиры
Коттедж от 130 кв.м от 19230 грн от 2.5 млн. грн


Сьогодні ви ще маєте можливість купити будинок у котеджному містечку у Східниці від забудовника. Львівська девелоперська компанія «Ідея Часу» має багаторічний досвід у будівництві сучасних житлових комплексів, котеджів та різноманітної комерційної нерухомості.

Коттеджне містечко розташоване у Львівській області, Дрогобицькому районі, в с. Східниця по вул. Грушевського і складається с чотирнадцяти двоповерхових котеджів. На вибір покупцеві пропонуються дерев’яні або цегляні будинки із зовнішнім утепленням з пінопласту. На об’єкті виконаний нульовий цикл робіт, підведені всі необхідні комунікації: вода, каналізація, газ. Поряд із забудовою є ліс, річка, лікувальні джерела мінеральної води нафтусі.

КМ у с. Східниця пропонує чудові умови для комфортного проживання за досить привабливою ціною. Кожний з двох поверхів котеджу має площу 71-72 квадратних метри. На першому поверсі розташовані хол, житлова кімната, санвузол та кухня-їдальня. На другому поверсі є три житлові кімнати, хол, та другий санвузол. З вікон відкривається чудовий краєвид на ліс та мальовничі гори. Покупець має чудову можливість виконати внутрішнє оздоблення за власним смаком.

Ті люди, котрих дійсно зацікавив продаж котеджів у с. Східниця, мають можливість знайти детальний опис житла на офіційному сайті забудовника. Там ви можете відшукати схеми планування квартир, опис інфраструктури, фото котеджів, умови придбання житла та актуальні ціні. Якщо цієї інформації буде недостатньо, можна ознайомитися з відгуками на форумі Львова або Дрогобича.


Месторасположение новостройки: город Львов
Адрес объекта: Дрогобицький район., село Східниця, вулица Грушевського
Генеральный подрядчик строительства: Ідея Часу
Текущий статус строительства:
1 очередь (7 коттеджей) — 1 кв. 2015, сдана
2 очередь (6 коттеджей) — 4 кв. 2015, построена
Официальная информация на сайте: ideatime.com.ua


Класс объекта: бизнес
Тип: коттедж
Количество домов: 16
Этажей в комплексе: 2
Облицовка: кирпич/дерево
Тип используемого утепления: пенопластовые блоки
Отопление: индивидуальное
Полная высота этажа: 2,80 м
Другие планировки (4+ комнат) Дрогобицький р-н., с. Східниця, вул. ГрушевськогоРасположение на карте:Запросите у нас необходимые Вам данные о данном жилом комплексе

Вы можете запросить актуальные на сегодняшний день данные о состоянии объекта, стоимости квадратного метра и наличии квартир, воспользовавшись приведенной ниже формой обратной связи.

Представьтесь пожалуйста*

Ваш e-mail для отправки данных*

Укажите, какие данные вы хотели бы получить