Придбати житло у новобудови в Івано-Франківську від забудовника

Придбати житло у новобудови в Івано-Франківську від забудовника


Описание Придбати житло у новобудови в Івано-Франківську від забудовника

Придбати житло у новобудови в Івано-Франківську від забудовника – справжня мрія кожної дорослої людини. Місто вважається культурним центром Прикарпаття з унікальними пам’ятками національного значення. В ньому знаходяться численні сквери та зелені зони, величезний економічний потенціал, гарний розвиток соціальної галузі. Серед туристів та прихильників гірного відпочинку місто має дуже великий попит. Завдяки географічному розташуванню Івано-Франківська, з нього легко потрапити до Карпат та здійснити декілька сходжень. При цьому кліматичні умови та екологічні обставини дозволяють насолоджуватись комфортом на протязі всього року.

Придбати житло у новобудови в Івано-Франківську від забудовника

Райони міста, в яких ведеться будівництво

Центр. Дуже багато театрів, кінотеатрів, музеїв, зелених зон. Невелика кількість новобудов обумовлена наявністю історичних будівель.

Коновальця Чорновола. В районі знаходиться багато торгових центрів, магазинів, ресторанів і кафе. Завдяки невеликій кількості туристів, тут зберігається благоприємна екологічна ситуація. Вартість квартир не набагато перебільшує середню.

Каскад. Північно-східна частина міста має чудову транспортну розв’язку, багато шкіл та дитячих садочків. Крім того, в районі знаходяться будівельні гіпермаркети, великі торговельно-розважальні комплекси.

Княгинин. Об’єднує декілька мікрорайонів північно-західної частини міста. Новобудови розташовані у зеленій зоні неподалік річки.

Позитрон. Нерухомість у цьому районі має великий попит. Це обумовлено низькою вартістю готового житла. Має чудове розташування і багато зелених зон.

БАМ. Цей район розташований поряд з парком імені Шевченка та місцевим озером. Поблизу знаходяться висший учбовий заклад, почтове відділення, супермаркет, спортивні центри, багато релігійних споруд.

Пасічна. Колись в цій місцині було село, зараз її приєднали до міста. Це самостійний район з гарно розвиненою інфраструктурою. Вважається дуже перспективним районом для будівництва. Вже зараз новобудови в Івано-Франківську від забудовника у цьому районі можна придбати по дуже приємним цінам.

Зважаючи на те, що вартість житла залежить не тільки від його площі, а і місця знаходження, треба робити свій вибір розважливо.Запросите у нас необходимые Вам данные о данном жилом комплексе

Вы можете запросить актуальные на сегодняшний день данные о состоянии объекта, стоимости квадратного метра и наличии квартир, воспользовавшись приведенной ниже формой обратной связи.

Представьтесь пожалуйста*

Ваш e-mail для отправки данных*

Укажите, какие данные вы хотели бы получить